Tants
Teater
Performance
Muusika
Tsirkus
Loeng
Film
Video
Diskussioon
E / 08.04 / 19:30
N / 16.05 / 19:30

Kestus: 90'
Pilet: 7 EUR -> Osta

UGALA TEATER (TÜ VKA TEATRIKUNSTI 9. LENNU DIPLOMILAVASTUS):

MARIKA PALM & EVELYN UISK "UNISTA!TUD" Üks mees unistas valgusest ja valgus sai. Teine aga taltsutas tule ja pidi karistuseks kannatama igavest kõhuvalu. Üks mees unistas kodustatud valgusest ja leiutas elektripirni. Üks unistas liikuvast pildist ja nüüd vaatame kinosaalis, kuidas tossu ja tõrva purskav auruvedur tuhatnelja meie poole kihutab. Õhu teel levivast informatsioonist ei osanud keegi unistadagi. Ometi oleme selle paksu pilve sees ilma ise seda märkamata. Unistused aitavad võimaluste tühjuse tegudeks siduda.

Meie unistasime lavastusest, milles soovunelmad tükkideks võtta ja vaadata, mis nende vahel peidus on. Ehk leiame nende tükikeste vahelt ka iseennast? Või veelgi enam - ehk leiame selle, mis meid unistuste kaudu kokku liidab. Sest lõppude lõpuks oleme me see, millest unistame.

 

Noored Viljandi Kultuuriakadeemia näitlejatudengid uurivad oma diplomilavastuses iseend ja seda maailma, mis neid minasid seob. Nad võtavad ühe õhtu vabaks, et koos unistada. Unistada valusast ja ilusast julgelt ja häbenemata. See on teekond iseendani, et üles äratada eilsed, tänased ja homsed unistused.

See füüsilise sõnateatri lavastus on pühendatud kõigile, kelles on säilinud unistusi loov idu. Pühendusega meile kõigile.


Lavastaja: Marika Palm

Koreograaf: Evelyn Uisk (TÜ VKA tantsukunsti 21. lend)

Osades: Maaja Hallik, Katrin Kalma, Vallo Kirs, Kristian Põldma, Adeele Sepp, Jaanus Tepomees, Klaudia Tiitsmaa, Hendrik Vissel, Imre Õunapuu, Rait Õunapuu

Kunstnikud: Gerda Sülla, An-Liis Amur (TÜ VKA etenduskunstide visuaaltehnoloogia 8. lend)

Valguskunstnik: Märt Sell (TÜ VKA etenduskunstide visuaaltehnoloogia 8. lend)

Dramaturgiline abi: Laura Kalle (EMTA), Silvia Soro

www.ugala.ee< Tagasi