Kanuti Gildi SAALi etendused tuuril 2014:

 

 

DETSEMBER

2.12 SUPERAMAS /FRA-A-B/ "SuperamaX" Maison de la Culture d'Amiens /FRA/

3.12 SUPERAMAS /FRA-A-B/ "SuperamaX" Maison de la Culture d'Amiens /FRA/

4.12 SUPERAMAS /FRA-A-B/ "SuperamaX" Maison de la Culture d'Amiens /FRA/

 

NOVEMBER

12.11 IGGY MALMBORG /SWE/ "b o n e r" Diana stage, Baltic Circle festival, Helsingi /FIN/ esietendus

13.11 IGGY MALMBORG /SWE/ "b o n e r" Diana stage, Baltic Circle festival, Helsingi /FIN/

13.11 SUPERAMAS /FRA-A-B/ "SuperamaX" Vooruit, Ghent /B/

14.11 SUPERAMAS /FRA-A-B/ "SuperamaX" Vooruit, Ghent /B/

15.11 MAIKE LOND "10 journeys to a place where nothing happens*" Diana stage, Baltic Circle festival, Helsingi /FIN/

21.11 IGGY MALMBORG /SWE/ "b o n e r" Inkonst, Malmö /SWE/

28.11 SUPERAMAS /FRA-A-B/ "SuperamaX" Kaaitheater, Brüssel /B/

29.11 SUPERAMAS /FRA-A-B/ "SuperamaX" Kaaitheater, Brüssel /B/

 

OKTOOBER

2.10 RENE KÖSTER "Tzion" Tartu Uus Teater, Tartu

2.10 KAJA KANN "Be Real MY Dear" Tartu Uus Teater, Tartu

3.10 SUPERAMAS /FRA-A-B/ "SuperamaX" La Criee, Marseille /FRA/ showing

3.10 RENATE KEERD & MARIA IBARRETXE /EST-SPA/ "Pink Flamongos, Crazy Horses" Tartu Uus Teater, Tartu

3.10 MAIKE LOND "10 journeys to a place where nothing happens*", Tartu Uus Teater, Tartu

4.10 SUPERAMAS /FRA-A-B/ "SuperamaX" La Criee, Marseille /FRA/ showing

10.10 RENATE KEERD & MARIA IBARRETXE /EST-SPA/ "Pink Flamongos, Crazy Horses" Alhondiga, Dantzan Bilaka, Bilbao /SPA/

12.10 RENATE KEERD & MARIA IBARRETXE /EST-SPA/ "Pink Flamongos, Crazy Horses" Baratza Aretoa, Dantzan Bilaka, Vitoria-Gasteiz /SPA/

23.10 SUPERAMAS /FRA-A-B/ "SuperamaX" Tanzquartier Viin /A/ esietendus

24.10 SUPERAMAS /FRA-A-B/ "SuperamaX" Tanzquartier Viin /A/

25.10 SUPERAMAS /FRA-A-B/ "SuperamaX" Tanzquartier Viin /A/

 

SEPTEMBER

20.09 MAIKE LOND "10 journeys to a place where nothing happens*", Rotterdam Schouwburg, Festival De Keuze, Rotterdam /HOL/

21.09 MAIKE LOND "10 journeys to a place where nothing happens*", Rotterdam Schouwburg, Festival De Keuze, Rotterdam /HOL/

 

AUGUST

6.08 ZUGA ühendatud tantsijad "VÕLUVÄRK" Hiiumaa TantsuFestival, Kärdla

7.08 ZUGA ühendatud tantsijad "VÕLUVÄRK" Hiiumaa TantsuFestival, Käina

7.08 CABARET RHIZOME "Mutantants" Tampereen Teatterikesä, Tampere /FIN/

8.08 RENE KÖSTER "Tzion" Hiiumaa TantsuFestival, Käina

8.08 CABARET RHIZOME "Mutantants" Tampereen Teatterikesä, Tampere /FIN/

25.08 MAIKE LOND "10 journeys to a place where nothing happens*", Mladi Levi festival, Ljubljana /SLO/

28.08 MAIKE LOND "10 journeys to a place where nothing happens*", Noorderzon festival, Groningen /HOL/

29.08 MAIKE LOND "10 journeys to a place where nothing happens*", Noorderzon festival, Groningen /HOL/

30.08 MAIKE LOND "10 journeys to a place where nothing happens*", Noorderzon festival, Groningen /HOL/

 

JUULI

3.07 MAIKE LOND "10 journeys to a place where nothing happens*", BALTOSCANDAL festival, Rakvere

4.07 MAIKE LOND "10 journeys to a place where nothing happens*", BALTOSCANDAL festival, Rakvere

9.07 HENRI HÜTT "Perfrect", NoTaFe, Viljandi

 

JUUNI

21.06 t.r.a.n.s.i.t.s.c.a.p.e /B/ "XL Pleasures", La rue est à Amiens /FRA/

22.06 t.r.a.n.s.i.t.s.c.a.p.e /B/ "XL Pleasures", La rue est à Amiens /FRA/

 

MAI

30.05 MAIKE LOND "10 journeys to a place where nothing happens*", Riddarhyttan /SWE/ 

 

APRILL

18.04  t.r.a.n.s.i.t.s.c.a.p.e /B/ "XL Pleasures", MOLANDANCE 2014, Brüssel /B/

23.04 / 20:00 MART KANGRO "waiting for tomorrow" TÜ VKA must saal / Tantsunädal, Viljandi

24.04 / 20:00 CABARET RHIZOME "Mutantants" TÜ VKA must saal / Tantsunädal, Viljandi

 

MÄRTS

18.03 / 19:00 CABARET RHIZOME "Mutantants" Rakvere teatri väike saal, Rakvere

20.03 MAIKE LOND "10 journeys to a place where nothing happens*" Brut Wien/ imagetanz, Viin /A/

21.03 MAIKE LOND "10 journeys to a place where nothing happens*" Brut Wien/ imagetanz, Viin /A/

 

VEEBRUAR

28.02 TEATR.DOC /RUS/ "Two in Your House" Teatr.doc, Moskva /RUS/

 

 

Kanuti Gildi SAALi etendused tuuril 2013:

 

DETSEMBER

5.12 / 11:00 ZUGA ühendatud tantsijad "VÕLUVÄRK" Hommik 2013 festival/ Okasroosikese loss, Tallinn /EST/

6.12 MART KANGRO "waiting for tomorrow" Kampnagel / Nordwind festival, Hamburg /GER/

7.12 MART KANGRO "waiting for tomorrow" Kampnagel / Nordwind festival, Hamburg /GER/

 

NOVEMBER

09.11 MAIKE LOND "10 journeys to a place where nothing happens*" ESIETENDUS! The Festival of Ideas "Art and Economics" Riga /LAT/

11.11 OLMRE-HÜTT & LOND & HÜTT & JANSEN "Beibed" Rakvere teater

23.11 TEATR.DOC /RUS/ "Two in Your House" Teatr.doc, Moskva /RUS/

27.11 MART KANGRO "waiting for tomorrow" HAU3/ Nordwind festival, Berlin /GER/

28.11 MART KANGRO "waiting for tomorrow" HAU3 / Nordwind festival, Berlin /GER/

 

OKTOOBER

12.10 TEA TUPAJIC & PETRA ZANKI /CRO/ "The Curator's Piece" Festival Konfrontacje Teatralne, Lublin /POL/

16.10 TEATR.DOC /RUS/ "Two in Your House" Teatr.doc, Moskva /RUS/

31.10 TEATR.DOC /RUS/ "Two in Your House" Teatr.doc, Moskva /RUS/

 

SEPTEMBER

03.09 TEA TUPAJIC & PETRA ZANKI /CRO/ "The Curator's Piece" Homo Novus festival, Riga /LAT/

03.09 / 18:00 + 22:00 TWISTED DANCE COMPANY "NOX" Draama 2013 / Särts!, Tartu Ülikooli vana kirik, Tartu /EST/

05.09 / 22:00 CABARET RHIZOME "Mutantants" Draama 2013 / Särts!, Tartu Uus Teater, Tartu /EST/

06.09 / 22:00 CABARET RHIZOME "Mutantants" Draama 2013 / Särts!, Tartu Uus Teater, Tartu /EST/

21.09 TEATR.DOC /RUS/ "Two in Your House" Teatr.doc, Moskva /RUS/

 

AUGUST

09.08 / 13:00 ZUGA ühendatud tantsijad "Zuga zuug zuh-zuh-zuh" festival NoMadi 2013, Valmiera /LAT/

29.08 TEA TUPAJIC & PETRA ZANKI /CRO/ "The Curator's Piece" Mladi levi festival, Ljubljana /SLO/

30.08 / 18:00 + 21:00 CHRISTINA CIUPKE, NIK HAFFNER, MART KANGRO "wait and see" Festival AUSUFER, Uferstudio 3, Tanzfabrik, Berlin /GER/

31.08 / 14:00 + 17:00 CHRISTINA CIUPKE, NIK HAFFNER, MART KANGRO "wait and see" Festival AUSUFER, Uferstudio 3, Tanzfabrik, Berlin /GER/

 

JUULI

20.07 / 18:30 + 20:00 CHRISTINA CIUPKE, NIK HAFFNER, MART KANGRO "wait and see" NOTAFE 2013, Koidu seltsimaja (Jakobson 18), Viljandi /EST/

 

JUUNI

13.06 / 20:15 ZUGA ühendatud tantsijad "Zuga teab tõde" Baltic Bubble Klaipeda, Švyturys Art Dock Main Hall, Klaipeda /LTU/

 

MAI

09.05 / 16:00 + 20:00 CHRISTINA CIUPKE, NIK HAFFNER, MART KANGRO "wait and see" Passage Recherche Festival für zeitgenössischen Tanz Weimar 2013, Deutsches Nationaltheater Weimar, Weimar /GER/

26.05 CHRISTINA CIUPKE, NIK HAFFNER, MART KANGRO "wait and see", Amsterdam /HOL/

 

APRILL

10.04 / 20:00 ERIK ALALOOGA & ANDREAS W "Materjali vastupanu" UUS TANTS 2013, Haapsalu vana kino, Haapsalu /EST/

11.04 / 20:00 ERIK ALALOOGA & ANDREAS W "Materjali vastupanu" UUS TANTS 2013, Haapsalu vana kino, Haapsalu /EST/

12.04 / 11:00 + 13:00 ZUGA ühendatud tantsijad "Võluvärk" UUS TANTS 2013, Iloni Imedemaa, Haapsalu /EST/

25.04 / 20:00 TÕNIS NIINEMETS "Ulg" TÜ VKA must saal (Posti 2),Viljandi /EST/

25.04 / 19:00 ZUGA ühendatud tantsijad "Zuga teab tõde" Tartu Uus Teater (Lai 37), Tartu /EST/

26.04 / 19:00 CABARET RHIZOME "Mutantants ehk Tuhat tantsu, mida tantsida enne kui sured" Tartu Uus Teater (Lai 37), Tartu /EST/

26.04 / 20:00 ZUGA ühendatud tantsijad "Zuga teab tõde" TÜ VKA must saal (Posti 2), Viljandi /EST/

27.04 / 19:00 TÕNIS NIINEMETS "Ulg" Tartu Uus Teater (Lai 37), Tartu /EST/

 

MÄRTS

09.03 MART KANGRO "Talk To Me" Kuldne Mask 2013 / New Play, Moskva /RUS/

 

JAANUAR

16.01 / 19:00 TÕNIS NIINEMETS "Ulg" Rakvere Teater Esitleb, Rakvere Teatri väike saal, Rakvere /EST/


Kanuti Gildi SAALi etendused tuuril 2012:

 

NOVEMBER:

7.11 / 19:00 KAJA KANN & JUHA VALKEAPÄÄ "IT SEEMS A GOOD PLACE TO BUILD A HOUSE" festival Baltic Circle, Suvilahti, CIRKO keskus, Helsingi /FIN/

8.11 / 18:00 KAJA KANN & JUHA VALKEAPÄÄ "IT SEEMS A GOOD PLACE TO BUILD A HOUSE" festival Baltic Circle, Suvilahti, CIRKO keskus, Helsingi /FIN/

 

8.11 20:00 CHRISTINA CIUPKE, NIK HAFFNER, MART KANGRO “wait and see” ESIETENDUS Uferstudios, Berliin /GER/

9.11 20:00 CHRISTINA CIUPKE, NIK HAFFNER, MART KANGRO “wait and see” Uferstudios, Berliin /GER/

11.11 20:00 CHRISTINA CIUPKE, NIK HAFFNER, MART KANGRO “wait and see” Uferstudios, Berliin /GER/

12.11 20:00 CHRISTINA CIUPKE, NIK HAFFNER, MART KANGRO “wait and see” Uferstudios, Berliin /GER/

13.11 20:00 CHRISTINA CIUPKE, NIK HAFFNER, MART KANGRO “wait and see” Uferstudios, Berliin /GER/ 

 

OKTOOBER:

12.10 / 20:00 MART KANGRO "Talk To Me" festival Foreign Affairs, Sophiensaele, Berliin /GER/

13.10 / 20:00 MART KANGRO "Talk To Me" festival Foreign Affairs, Sophiensaele, Berliin /GER/

14.10 / 20:00 MART KANGRO "Talk To Me" festival Foreign Affairs, Sophiensaele, Berliin /GER/

19.10 / 11:00+18:00 ZUGA ühendatud tantsijad "VÕLUVÄRK" Rakvere Teater Esitleb, Rakvere Teatri väike saal

 

SEPTEMBER:

5.09 / 23:00 TAAVI VARM "Funk Kon" festival DRAAMA, Athena Keskuse pööningusaal, Tartu

7.09 / 21:00 HENRI HÜTT "SFÄÄRI SAARED (in order to dance)" festival DRAAMA, TÜ Kirik, Tartu

8.09 / 17:00 ZUGA ühendatud tantsijad "VÕLUVÄRK" festival DRAAMA, Athena Keskuse pööningusaal, Tartu

 

AUGUST:

3.08 / 20:00 HENRI HÜTT "SFÄÄRI SAARED (in order to dance)" Hiiumaa TantsuFestival, Käina Huvi- ja Kultuurikeskus, Käina

 

JUULI:

4.07 / 17:00 MART KANGRO "Talk To Me" festival Baltoscandal, Spordikirik, Rakvere

5.07 / 21:00 MART KANGRO "Talk To Me" festival Baltoscandal, Spordikirik, Rakvere

6.07 / 17:00 HENRI HÜTT "SFÄÄRI SAARED (in order to dance)" festival Baltoscandal, väike saal, Rakvere

7.07 / 19:15 TAAVI VARM "Funk Kon" festival Baltoscandal, suur saal, Rakvere

7.07 / 20:30 TAAVI VARM "Funk Kon" festival Baltoscandal, suur saal, Rakvere

 

MAI:

6.05 / 18:00 ZUGA ühendatud tantsijad "Kohe näha, et vanad sõbrad" festival scene: BALTIKUM, Societaetstheater, Dresden /GER/

8.05 / 20:00 MART KANGRO "Start. Based On A True Story" festival scene: BALTIKUM, Societaetstheater, Dresden /GER/

10.05 / 19:00 HENRI HÜTT "SFÄÄRI SAARED (in order to dance)" Tartu Uus Teater, Tartu

 

APRILL:

18.04 / 19:00 HENRI HÜTT "SFÄÄRI SAARED (in order to dance)" Rakvere Teater Esitleb, Rakvere Teatri väike saal

25.04 / 20:00 HENRI HÜTT "SFÄÄRI SAARED (in order to dance)" Tantsunädal, TÜ VKA must saal, Viljandi

29.04 / 20:30 MART KANGRO "Start. Based On A True Story" Tantsumaraton, Merlin Teater, Budapest /HUN/

 

JAANUAR:

13.01 / 19:00 LIIS ILULA "Valdner" + ALEXIS STEEVES & RAIN SAUKAS „Kui kiiresti need õnnetused" Rakvere Teater Esitleb, Rakvere Teatri väike saal


Kanuti Gildi SAALi etendused tuuril 2011:

 

DETSEMBER:

08.12 / 10:00+12:00 ZUGA ühendatud tantsijad "VÕLUVÄRK" Viljandi huvikool

11.12 / 11:00+13:00 ZUGA ühendatud tantsijad "VÕLUVÄRK" Tartu Uus Teater, Lai 37

17.12 / 19:00 ZUGA ühendatud tantsijad "Kohe näha, et vanad sõbrad" IGAUNU BALZAMS II festival, Gertrudes iealas teatris, Riia /LV/

 

NOVEMBER:

12.11 / 12:00 ZUGA ühendatud tantsijad "VÕLUVÄRK" Novembri tantsufestival, Pärnu kunstide maja ärklisaal, Pärnu

22.11 / 19:00 ZUGA ühendatud tantsijad "Kohe näha, et vanad sõbrad" Võru kultuurimaja Kannel

23.11 / 19:00 ZUGA ühendatud tantsijad "Kohe näha, et vanad sõbrad" Rakvere Teater Esitleb, Rakvere Teatri väike saal

29.11 / 10:00+11:15+17:30 ZUGA ühendatud tantsijad "VÕLUVÄRK" Viljandi huvikool

 

OKTOOBER:

08.10 / 19:00 MART KANGRO "Start. Based on a True Story" BIO EST festival, Alvin Ailey American Dance Theater, New York /USA/

23.10 MART KANGRO & CHRISTINA CIUPKE "Winners vs. Losers" & "Longer than expected" (re-thinking the process) Uferstudios, Berlin /GER/

 

SEPTEMBER:

05.09 / 18:00 LIIS ILULA "Valdner" Draama festival, Genialistide klubi, Tartu

05.09 / 19:00 ALEXIS STEEVES & RAIN SAUKAS „Kui kiiresti need õnnetused" Draama festival, Genialistide klubi, Tartu

05.09 / 23:00 HENRI HÜTT "The Reader" Draama festival, Genialistide klubi, Tartu

07.09 / 18:00 ZUGA ühendatud tantsijad "Kohe näha, et vanad sõbrad" Draama festival, Genialistide klubi, Tartu

08.09 / 21:00 ZUGA ühendatud tantsijad "Kohe näha, et vanad sõbrad" Draama festival, Genialistide klubi, Tartu

30.09 / 18:30 MIHKEL ERNITS "Kehanäppajad" Contemporary Arts Festival PLArTFORMA, Klaipeda /LT/

 

AUGUST:

06.08 / 20:30 ALEXIS STEEVES & RAIN SAUKAS „Kui kiiresti need õnnetused" Hiiumaa Tantsufestival, Käina Huvi- ja Kultuurikeskus

19.08 / 19:00 MART KANGRO "Talk To Me" Helsingin Juhlaviikot, Pannuhalli, Kaapelitehtas, Helsingi /FIN/ ESIETENDUS

21.08 / 15:00 MART KANGRO "Talk To Me" Helsingin Juhlaviikot, Pannuhalli, Kaapelitehtas, Helsingi /FIN/ 

23.08 / 19:00 MART KANGRO "Talk To Me" Helsingin Juhlaviikot, Pannuhalli, Kaapelitehtas, Helsingi /FIN/ 

24.08 / 19:00 MART KANGRO "Talk To Me" Helsingin Juhlaviikot, Pannuhalli, Kaapelitehtas, Helsingi /FIN/ 

25.08 / 19:00 MART KANGRO "Talk To Me" Helsingin Juhlaviikot, Pannuhalli, Kaapelitehtas, Helsingi /FIN/ 

27.08 / 19:00 MART KANGRO "Talk To Me" Helsingin Juhlaviikot, Pannuhalli, Kaapelitehtas, Helsingi /FIN/ 

28.08 / 15:00 MART KANGRO "Talk To Me" Helsingin Juhlaviikot, Pannuhalli, Kaapelitehtas, Helsingi /FIN/ 

 

JUULI: 

14.07 ALEXIS STEEVES & RAIN SAUKAS „Kui kiiresti need õnnetused" NoTaFe, Viljandi

 

MAI:

31.05 / 17:30 ZUGA ühendatud tantsijad "Zuga zuug zuh-zuh-zuh" NB Festival 2011, Teater NO99 kohvik

 

APRILL:
26.04 / 19:00 Sandra Z "Autistid/Artistid" Genialistide Klubi, Tartu

23.04 / 18:00 ALEXIS STEEVES & RAIN SAUKAS „Kui kiiresti need õnnetused" kaasaegse tantsu festival "Bounce", Jõhvi Kontserdimaja Kammersaal, Jõhvi

09.04 / 20.00 Sandra Z "Autistid/Artistid" festival UUS TANTS 10, Haapsalu Kultuurikeskus, Suur saal
09.04 / 19:00 HENRI HÜTT "The Reader" festival UUS TANTS 10, Haapsalu Kultuurikeskus, Väike saal
09.04 / 11:00+13:00 ZUGA ühendatud tantsijad "Zuga zuug zuh-zuhz-zuh" festival UUS TANTS 10, Iloni Imedemaa
08.04 / 19:15 ZUGA ühendatud tantsijad "Kohe näha, et vanad sõbrad" festival UUS TANTS 10, Haapsalu Kultuurikeskus, Suur saal
07.04 / 20:00 JÜRI NAEL "Waiting For..." festival UUS TANTS 10, Haapsalu Kultuurikeskus
07.04 / 16:30 MIHKEL ERNITS "Kehanäppajad" festival UUS TANTS 10, Haapsalu Raudteejaam


MÄRTS:
16.03 / 19:45 ALEXIS STEEVES & RAIN SAUKAS „Kui kiiresti need õnnetused" dancEUnion festival, Purcell Room, Queen Elisabeth Hall, Southbank Centre, London /UK/

12.03 / 12:00 + 16:00 ZUGA ühendatud tantsijad „Zuga zuug zuh-zuh-zuh" Teatri Kodu, Tartu

01.03 / 20:00 SILVER ELVEST "Für Waldo 2" TÜ VKA must saal, Viljandi

JAANUAR:
17.01 / 19:00 ZUGA ühendatud tantsijad "Kohe näha, et vanad sõbrad" TÜ VKA must saal, Viljandi


Kanuti Gildi SAALi etendused tuuril 2010:

 

DETSEMBER:

5.12 MART KANGRO „Can't Get No / Satisfaction", festival December Dance 10, Biekorf, Brügge, Belgia

 

OKTOOBER
29.10 MIMproject "Self Sustainable Party Container", Baltiiski Dom, Sankt Peterburg /RUS/

 

SEPTEMBER
5+6.09 ZUGA ühendatud tantsijad "Zuga zuug zuh-zuh-zuh", Draama festival, Teatri Kodu, Tartu /EST/
8.09 ALISSA ŠNAIDER, PÄÄR PÄRENSON, RENZO VAN STEENBERGEN "Tavaj", Draama festival, Genialistide klubi, Tartu /EST/
9.09 MART KANGRO "Can't Get No / Satisfaction", Draama festival, Genialistide klubi, Tartu /EST/
9.09 TARMO TAGAMETS "UMBES", Draama festival, Genialistide klubi, Tartu /EST/
11.09 MIHKEL ERNITS "Kehanäppajad", Draama festival, Raekoja plats, Tartu /EST/
17+18.09 NELE SUISALU "HOME(lessness)SICKNESS", Blackbox e Convento da Saudacao, Montemor-o-Novo /PORTUGAL/
26.09 NELE SUISALU JA FLORENT HAMON „Ball", Contemporary Dance Duets Festival DIVERSIA'10, Kostroma /RUS/

 

AUGUST
6.08 NELE SUISALU JA FLORENT HAMON „Ball" Hiiuma Tantsufestival, Hiiumaa /EST/
31.08 NELE SUISALU "HOME(lessness)SICKNESS ", Tanz im August, Berliin /GER/

 

JUULI
8.07 MART KANGRO "Can't Get No / Satisfaction", Baltoscandal festival, Rakvere /EST/
14.07 EIKE ÜLEVAIN, JAAK SAPAS, ENELI MERESMAA „Estonia Meets Afrika: ehk vaade eemalt" NoTaFe, Viljandi /EST/

 

JUUNI:

16.06 / 17:00 NELE SUISALU "Home (Lessness) Sicness" festival Uzes danse, salle de l´ancien Eveche /FRA/

04.06 / 21:00 MIMproject "Self Sustainable Party Container" Kumu öö, Kumu kunstimuuseum, Tallinn

 

MAI:

31.05 / 11:00 ZUGA ühendatud tantsijad „Zuga zuug zuh-zuh-zuh" Kultuurikeskus Kaja, Tallinn

12.05 / 11:00 ZUGA ühendatud tantsijad „Zuga zuug zuh-zuh-zuh" Maarja Kool, Tartu

 

APRILL:

21.04 KRÕÕT JUURAK "Once Upon" Festival internatzionale sullo Spettacolo Contemporaneo - 10th edition, spazio Carbonesi, Bologna /ITA/

24.04 / 19.00 SANDRA Z "It´s Time" TÜ VKA must saal, Viljandi

25.04 / 19:00 TARMO TAGAMETS "Umbes" Võru Kultuurimaja Kannel, Võru

 

MÄRTS:

10.03 / 19:00 TARMO TAGAMETS "Umbes" Rakvere Teatri väike saal, Rakvere

 

VEEBRUAR

01.02 / 19:00 VAN STEENBERGEN & ŠNAIDER & PÄRENSON „Tavaj", Rakvere teatri väike saal, Rakvere


Kanuti Gildi SAALi etendused tuuril 2009:

 

JAANUAR

29+31.01 KRÕÕT JUURAK "ONCE UPON" Austrian Dance Platform, Graz /AUS/

 

VEEBRUAR

04.02 SILKE Z. "private spaces the p.s.project" Lissabon /PRT/

12.02 SILKE Z. "private spaces the p.s.project" DOCK 11, Berliin /GER/

25.02 SANDRA Z "STREIK!" TÜ VKA must saal, Viljandi

28.02 KRÕÕT JUURAK & ANNE JUREN "Look, look" uue kunsti nädal, Tartu

 

MÄRTS

13+14.03 NELE SUISALU & FLORENT HAMON "Ball" Mix´Art Myrys, Toulouse /FRA/

22.03 / 18:00 RENATE VALME "Second Land" TantsuPühapäevad, Endla teater, Pärnu

29.03 SILKE Z. "private spaces the p.s.project" FERME DU BUISSON, Pariis /FRA/

 

APRILL

4.04 / 19:00 RENATE VALME "Second Land" Kultuurimaja Kannel, Võru

5.04 / 19:00 RENATE VALME "Second Land" Genialistide klubi, Tartu

6.04 NELE SUISALU & FLORENT HAMON "Ball" INACHEVES, Theatre Saragosse, Pau /FRA/

23+24.04 KAJA KANN & JUHA VALKEAPÄÄ /FIN/ "Lokaalis täna: Kann/Valkeapää" KokoTeatteri, Helsingi /FIN/

24+25.04 SILKE Z. "private spaces the p.s.project" Eisfabrik, Hannover /GER/

25.04 / 19:00 TRIIN REEMANN "Kalamees ja kurg" TÜ VKA must saal, Viljandi

 

MAI

5.05 SILKE Z. "private spaces the p.s.project" new baltic dance festival, arts printing house, Vilnius /LTH/

7+8.05 SILKE Z. "private spaces the p.s.project" tanz nrw 09, tanzhaus nrw, Düsseldorf /GER/

9+10+11+12.05 MART KANGRO "Can't Get No / Satisfaction" Kunstenfestivaldesarts Brussels, Brüssel /BEL

17.05 / 19:00 TARMO TAGAMETS "UMBES", kaasaegse tantsu lava, Viljandi huvikool, Viljandi

17.05 KINKALERI "The hungry march show / Yes Sir!" Fabbrica Europa Festival, Stazione Leopolda Firenze /ITA/

20.05 / 19:00 RENATE VALME "Second Land", Rakvere Rahvamaja keldrisaal, Rakvere

23.05 / 20:00 KAJA KANN & JUHA VALKEAPÄÄ /FIN/ "Lokaalis täna: Kann/Valkeapää" katkendid, MUUSIKA S6PRADELE / MUSIC FOR FRIENS, Genialistide Klubi, Tartu

24.05 / 21:00 KAJA KANN & JUHA VALKEAPÄÄ /FIN/ "Lokaalis täna: Kann/Valkeapää", Genialistide Klubi, Tartu

27.05 KINKALERI "The hungry march show / Yes Sir!" Interplay 09, Cavallerizza Reale, Torino /ITA/

 

JUUNI
5+6.06 SANDRA Z "It´s Time" Espaço do Tempo, Montemor-O-Novo, Montemor /POR/

18.06 SANDRA Z "It´s Time", Usez /FRA/

23+24.06 NELE SUISALU & FLORENT HAMON "Ball" Varssav /POL/

 

JUULI

06.07 KATRIN ESSENSON & JANE SAKS „Hämarad lood", NoTaFe, Viljandi

10.07 / 20:00 MART KANGRO "Can´t Get No / Satisfaction", NoTaFe, vana spordihoone, Viljandi

23.07 / 18:00 + 22:00 TARMO TAGAMETS "UMBES", Viljandi Huvikool, Viljandi

30.07 / 19:00 KAJA KANN & JUHA VALKEAPÄÄ /FIN/ "Lokaalis täna: Kann/Valkeapää" Sulattofestivaali, Karkkila /FIN/


AUGUST

04.08 KINKALERI "THE HUNGRY MARCH SHOW / Yes Sir!", FESTIVAL DI RADICONDOLI 2009, Piazza della Collegiata, Radicondoli /ITA/

19.08 SANDRA Z "It´s Time", Berliin /GER/

19+20.08 MART KANGRO "Can´t Get No / Satisfaction",far° - festival des arts vivants, Nyon /SUI/

 

SEPTEMBER

09.09 MART KANGRO "Can´t Get No / Satisfaction", Homo Novus festival, Riia /LAT/

18+19+20.09 MART KANGRO "Can´t Get No / Satisfaction", De (Internationale) Keuze Dans Festival, Rotterdam /HOL/

18.09 KAJA KANN & JUHA VALKEAPÄÄ /FIN/ "Lokaalis täna: Kann/Valkeapää", Tehdasfestivaali Manifesti, Turku /FIN/

 

OKTOOBER

16.10 NELE SUISALU & FLORENT HAMON "Ball", Garajistanbul, Instanbul /TUR/

 

NOVEMBER

11.11 / 10:30 ZUGA ühendatud tantsijad „Zuga zuug zuh-zuh-zuh", Männimäe lasteaed, Viljandi

11.11 / 17:30 ZUGA ühendatud tantsijad „Zuga zuug zuh-zuh-zuh", Huvikeskus, Viljandi

18.11. VAN STEENBERGEN & ŠNAIDER & PÄRENSON „Tavaj", Kaasaegse tantsu lava, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Black Box

20+21.11. KINKALERI /PRATO/ „The Hungry March Show / Yes sir!", Teatro San Martino, Bologna /ITA/

 

23+24.11 / 19:00 MART KANGRO „Can't Get No / Satisfaction", SAAL[ätt]Tartu, Genialistide klubi, Tartu

 

25.11 / 19:00 KATRIN ESSENSON & JANE SAKS „Hämarad lood", SAAL[ätt]Tartu, Genialistide klubi, Tartu

26.11 / 17:00 SUUD PUHTAKS!: Laur Kaunissaare, Robert Annus & Arne Merilai, SAAL[ätt]Tartu, Genialistide klubi, Tartu

26.11 / 19:00 SANDRA Z „It's Time!", SAAL[ätt]Tartu, Genialistide klubi, Tartu

26.11 / 21:00 QueeNNaive, SAAL[ätt]Tartu, Genialistide klubi, Tartu

28.11 / 14+16:00 ZUGA ühendatud tantsijad „Zuga zuug zuh-zuh-zuh" / SAAL[ätt]Tartu, Tartu

 

 

 

KRÕÕT JUURAK

"Once Upon"



SILKE Z.

"private spaces (the p.s. project)"



SANDRA Z
"It´s Time"

 

NELE SUISALU &

FLORENT HAMON

"Ball"

 

 

RENATE VALME
"Second Land"

 



KAJA KANN &

JUHA VALKEAPÄÄ

"Lokaalis täna: Kann/Valkeapää"

 



TRIIN REEMANN
"Kalamees ja kurg"

 



MART KANGRO
"Can´t Get No / Satisfaction"


TARMO TAGAMETS

"Umbes"

 



KINKALERI

"The Hungry March Show / Yes Sir!"

 



STEENBERGEN & ŠNAIDER

& PÄRENSON

"Tavaj!"

 



KATRIN ESSENSON

& jANE SAKS
"Hämarad lood"

 



ZUGA ühendatud tantsijad
"ZUGA ZUUG ZUH-ZUH-ZUH"